Dowcipy

Dowcipy dla iPhone

Aż 5000 najlepszych kawałów i dowcipów

Dowcipy to aplikacja, która zawiera 5000 tysięcy najlepszych kawałów. Dzięki niej, możesz mieć zawsze przy sobie odrobinę dobrego humoru.Dowcipy zawierają mnóstwo najlepszych kawałów. Pogrupowane są one w 32 kategorie. Znajdziemy tutaj dowcipy o... Zobacz pełny opis

Zalety

  • Aż 5000 kawałów w 32 kategoriach
  • Dowcipy o Jasiu
  • Możliwość dodania kawałów do ulubionych

Wady

  • Jeden dowcip znajduje sie w wielu kategoriach, więc może się powtarzać
  • Po jakimś czasie może się nudzić

Bardzo dobry
8

Dowcipy to aplikacja, która zawiera 5000 tysięcy najlepszych kawałów. Dzięki niej, możesz mieć zawsze przy sobie odrobinę dobrego humoru.

Dowcipy zawierają mnóstwo najlepszych kawałów. Pogrupowane są one w 32 kategorie. Znajdziemy tutaj dowcipy o facetach (kochankach, rolnikach, policjantach czy studentach), dowcipy o kobietach (o babie, teściowej, blondynkach i o laskach) lub kawały o Jasiu.

Aplikacja Dowcipy nie potrzebuje połączenia z Internetem, wszystkie kawały dostępne są bezpośrednio z programu. Najlepsze dowcipy możemy dodać do ulubionych lub łatwo wysłać znajomym. To bardzo wygodne rozwiązanie.

Dzięki aplikacji Dowcipy najlepsze kawały masz zawsze w swojej kieszeni. Śmieszne dowcipy o Jasiu lub blondynkach przeczytasz za darmo i bez połączenia z internetem.

Najczęściej pobierane Hobby na iphone

Dowcipy

Download

Dowcipy 1.4

Opinie użytkowników o Dowcipy

Sponsorowany×